Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodava napojuvanje Gigabyte 1000w

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
100 €
Истекува

Опис

Se prodava gigabyte 1000w gold napojuvanje. Cena 100e.
Sleduva so komplet kabli i pakuvanje.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
194

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно