Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodava napojuvanje CM V850 Gold.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodava napojuvanje cooler master v850 gold, sleduva so 4 kabli SATA, 2 kabli so 2x8 pins za gpu , 2x 8pins za cpu i 24 pinski kabel.
Napojuvanjeto e vo ispravna sostojba i malce koristeno.
Cena fiksno 3000 den.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
87

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно