Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Продадено Се продава на големо 5 пакети со тастатури, мауси, слушалки од Call центар. Супер цени

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
40 ден.
Истекува

Опис

Се продава компјутерска периферија, која вклучува (тастатури, мауси и Слушалки)
Количина: 150 мауси, 200 тастатури и 100 пара слушалки.
Тип на пакување 5 пакети, од кои 1 пакет вклучува (30 тастатури, 40 мауси и 20 пара слушалки)

Опис
Се работи за стандарт брендови на тастатури од типот на Modecom, A4 Tech и слично. (вредност на нови биле од 380-480 денари парче) т.е не очекувајте најевтини gembird тастатури или пак скапи тастатури со лед светла, гејминг итн.
Цела периферија е така платена по 350-550 денари парче. Нема поскапи работи.

Напоменувам:
Периферијата е користена. Можно е дел од периферијата да не е во функција, ( не сносиме одговорност за исправноста)
80-90% од тастатурите се нови модели,
50-60% од мауси се нови модели / дел има и со PS2 конектор

  • доколку се земат сите 5 пакети цена по парче е само 26 денари
  • Доколку се земе 1 пакет цена по парче е само 40 денари
Минимум за купување е 1 пакет

Доколку некој сака, може да купи посебно тастатури, мауси, слушалки т.е да бира од 2-3 кутии.

Така цените се
70 денари за 1 тастатура
50 денари за 1 маус
40 денари за 1 слушалки
Минимум за купување е 25 парчиња

Цените изразени по пакети се:
1 Пакет = цена 3600 денари (вклучува 30 тастатури, 40 мауси, 20 слушалки)
2 Пакети = цена 6800 денари (вклучува 60 тастатури, 80 мауси, 40 слушалки)
3 Пакети = цена 9300 денари (вклучува 90 тастатури, 120 мауси, 60 слушалки)
4 Пакети= цена 11000 денари (вклучува 120 тастатури, 160 мауси, 80 слушалки)
5 Пакети= цена 12000 денари (вклучува 150 тастатури, 200 мауси, 100 слушалки)

инфо на телефон 071/536-397

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
979
На врв Дно