Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
orce97

Продадено Се продава Монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-xb2483hsu-b3/
Се продава монитор поради надградба со следните спецификации
1920x1080 75Hz 4ms
Поседува hdmi, display port i vga i вградени звучници и два усб 2.0 влеза од страна
Контакт 076 519 105 Орце

Информации

Автор
orce97
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
560

Повеќе огласи од orce97

На врв Дно