Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Се продава мобилен Алкател 3080 4g

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.imei.info/phonedatabase/alcatel-3080g/#basic
Се продава мобилен Алкател 3080 4g работен еден месец со заштитна фолија на екран и кутија...
Цена:800 ден.
Спецификации:
Display: 240x320px , 262000 boi
Kamera: 1.3mpx
Baterija:Li-Ion 1530 mAh
4G mreza
memorija 128mb so moznost za sd karticka do 32gb
ram memorija 64mb
Cita mp3,cita i snima video mp4
lambice ( blic )
Идеален за постари лица

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
685

Повеќе огласи од stranger777

На врв Дно