Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
T

Продадено Се продава микрофон Blue Yeti nano

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава усб микрофон Blue Yeti nano со 2 држажи за биро. Оригиналниот плус boom arm сталак.

Се продава само комплет - 4000 ден фиксно

Информации

Автор
Trolldor
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
117

Повеќе огласи од Trolldor

На врв Дно