Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Се продава/менува i7 4790 конфигурација

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

i7 4790
Kingston XyperX 1866Mhz 2x4GB
GA-Z97M-DS3H + TT Contac 29
SSD 840 Evo 128GB
HDD Hitachi 2TB
CM 700W Silent Pro
Case TT Commander

Цена по договор
Може и замена за телефон или подобар монитор со моја доплата.

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Последна промена
Прегледи
347

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно