Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
ImTheDude

Се продава комплет PC - Z390, i9-9900k, 2080ti, 32gb DDR4...

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Се продава комплет PC:

MB: Gigabyte Z390 Aorus Elite
CPU: i9-9900k
CPU cooler: NZXT kraken x52
RAM: 32GB DDR4
GPU: 2080Ti Aorus Xtreme
SSD: Samsung 970 EVO 500GB
SSD: Samsung 840 Pro 256GB
SSD: Corsair Force GS 240GB
SSD: Samsung 860 1TB QVO
CASE: NZXT H500i
PSU: Corsair RM850x

Само за цена не сум сигурен, би ве замолил за проценки.
Гаранција помината, никогаш не е користен ни минута за мајнинг, чуван најдобро што може, без оштетувања.
Без замени и без делење, преферирам комплет.

Информации

Автор
ImTheDude
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
474
На врв Дно