Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
orce97

Се продава комплет Гејминг Setup

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
50.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продава нов Гејминг Setup со следните компоненти:
CPU: Ryzen 5 5600x
Cooler: Hyper 212 RGB Black Edition
MB: ASUS Tuf B550M-PLUS
GPU: Sapphire RX 5700XT NITRO+
RAM:Kingston Fury Beast 2x8GB 3200Mhz
SSD: 1TB Kingston nv2 NVME
CASE: Xigmatek NYX AIR
PSU: Cooler Master Elite NEX 700W
Монитор: ASUS VG249Q 144HZ
Маус Steelseries Prime+
Mousepad Steelseries Quick Large
Keyboard Hyperx Alloy Core RGB
Све е ново освен тестатурата која што е користена година дена.
Цена: 55000денари
Контакт:076-519-105 Орце

Информации

Автор
orce97
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
405

Повеќе огласи од orce97

На врв Дно