Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodava kombo ploca asus strix x570 , cpu ryzen 9 5950x , 2x16gb ram g-skil tridenz.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
400 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodava kombo ploca asus strix x570 , cpu ryzen 9 5950x , 2x16gb ram g-skil tridenz.
Plocata e so komplet kutija i accesoari.
Prodadeno.
Plakjaneto e vo euro.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
227

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно