Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
erhanj

Се продава комбо база + волан за сим тркање. (Simucube 2 Pro + Ascher Racing F28-SC)

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.750 €
Истекува

Опис

Информации

Автор
erhanj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
239

Повеќе огласи од erhanj

На врв Дно