Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
orce97

Se prodava Kombo: B550 TUF GAMING, 5600X,16GB, HYPER 212

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Se prodava kombo od:
CPU: Ryzen 5600X
Cooler: Hyper 212 RGB
MB: TUF GAMING B550 M-PLUS
RAM: 2X8GB Kingston Fury Beast 3200Mhz
Сите делови се под гаранција
Контакт 076 519 105 Orce

Информации

Автор
orce97
Поднесена
Последна промена
Прегледи
780

Повеќе огласи од orce97

На врв Дно