Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Frozen.

Се продава iPhone 13 256GB Midnight

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
530 €
Истекува

Опис

Телефонот е користен една и пол година, купен од Телеком, работи на сите мрежи користен цело време со заштитно стакло и маска.

Напомена: има ситна гребнатинка на десниот ќош.

Слики во прилог.

Информации

Автор
Frozen.
Поднесена
Последна промена
Прегледи
356

Повеќе огласи од Frozen.

На врв Дно