Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SaleSk

Се продава iPhone 11 Pro Max (64 Gb) - Gold

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
450 €
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_11_pro_max-9846.php
Се продава iPhone 11 Pro Max (64 Gb) - Gold во перфектна состојба, максимално зачуван без никакви оштетувања и маани, силиконска маска и состојба на батерија 87%. Со телефонот доаѓаат полнач и оригинални слушалки.
Цена 420 еур.

Телефон за контакт: 075 33 99 35 , Сашко

Информации

Автор
SaleSk
Поднесена
Последна промена
Прегледи
424

Повеќе огласи од SaleSk

На врв Дно