Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Luca Toni

Се продава iPhone 11 Pro Max 256GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава iPhone 11 Pro Max 256GB, одлично сочуван, батерија 83%, се е оргинално на него.
цена 24000
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rejzerot

Информации

Автор
Luca Toni
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
140

Повеќе огласи од Luca Toni

На врв Дно