Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladealfagv

Продадено Се продава - iPhone 11 Pro‎ 64GB - Space Gray

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
330 €
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://support.apple.com/kb/SP805?locale=en_US
Телефонот е во инзворедна состојба со променета нова батерија и функционален во целост.
Перфектно сочуван и од првиот ден користен во нормални услови и со заштитна футрола и заштитно стакло.
Телефонот е купен од Телеком МК, го има користено постар човек, батеријата е 90% и сменета во мобилара.
Останатиот дел на телефонот е речиси перфектен.

Околу цената има можност за минимална корекција, додека за замени не сум заинтересиран.
Дополнително може да ме контактирате на телефон: 071616645

Информации

Автор
vladealfagv
Поднесена
Последна промена
Прегледи
390
На врв Дно