Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bale

Se Prodava Gaming Pc

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodava gaming pc cena 21.000 denari ima prostor za dogovor

CPU:Ryzen 5 1600AF With Stock Cooler
M/B:Asus Primer A320M-K Ima garancija no e izgubena
RAM:Sniper X 2X8 3200Mhz So garancija do 26.06.2024
SSD:Nvme M2 Samsung 500GB
GPU:Sapphire RX580 4GB DDR5
PSU:Corsair 750w
CASE:InPower so 4 led kuleri plavi

Информации

Автор
Bale
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
346

Повеќе огласи од Bale

На врв Дно