Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
erhanj

СЕ ПРОДАВА Gaming PC Predator Orion 5000 PO5-610

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
35.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
СЕ ПРОДАВА Gaming PC Predator Orion 5000 PO5-610
Сменет е само фабричкиот кулер (120mm AiO) со Noctua NH-U14S.
MB: Z370
CPU: 9700K
GPU: 2080S
RAM: 32GB DDR4 2666 MHz
1TB NVMe SSD, 1TB HDD
PSU: 1000W 80+ Gold
Цена: 35.000
070/309-244, Ерхан

Информации

Автор
erhanj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
370

Повеќе огласи од erhanj

На врв Дно