Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продадено Се продава Enigma G2 650 ATX Power supply

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.300 ден.
Истекува

Опис

Се продава Enigma G2 650 ATX Power supply. Модуларно напојување доаѓа со фабричка кутија.

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Последна промена
Прегледи
190

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно