Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Se prodava desktop PC i monitor samsung g3 odyssey 24

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
se prodava desktop PC so specifikacija
I5-6500
16 gb ddr4 ram
asus GTX1060 6gb
asus maticna H110M-R
vodno ladenje vgradeno pred 2 meseca (pod garancija )
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2 RGB
se prodava monitor samsung g3 odyssey 24inch 144hz uste e pod garancija
monitorot e vo perfektna(skoro nova) sostojba koristen e za nekolku partii dota i ne e vo upotreba poradi koristenje na laptop i zaminuvanje vo stranstvo

cena po dogovor i info na telefon 078473912

Информации

Автор
Slavisha
Поднесена
Последна промена
Прегледи
199
На врв Дно