Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodava Cooler Noctua NH-D15

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Sleduva so site dodatoci za lga15xx , am4 socketi.
Dobra sostojba.
Cena fiksno 3000 den.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
204

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно