Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Продадено Се продава Cooler Master H500 ARGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Како што гласи насловот
Продавам куќиште Cooler Master H500 ARGB зачувано максимално ао гаранција на кулери од 5 години која важи до 2028 од Сетек.
Куќиштето е со 3 кулери од кои 2 се по 200mm и светат [ARGB] и eден non-RGB 120mm.
Доаѓа во фабричен колет и сите попратни ствари како штрафчина,неотворен плексиглас преден итн.

Куќарето е феноменално со добар проток на воздух а кулерите се тифки.

Опционално: Може да се оди на варијанта без кулери, така цената би изнесувала 4000 денари.

Праќам по карго ехпрес на трошок на купувачот [150 денари]
Контакт преку приватна порака.

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
341

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно