Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
aleks989

Се продава Blu-ray LG optical drive

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
aleks989
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
470

Повеќе огласи од aleks989

На врв Дно