Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodava avto-radio sony dsx-a410bt

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodava mnogu malce koristeno avtoradio.
Sleduva komplet so kutija i konektorite za nego. Za 1 din vozila.
Cena fiksno 3000 denari.

Podetalni informacii mozete da najdete na google. Nema vgradeno cd :)
Sve e bezicno :D

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
186

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно