• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodava Asus Strix 580 8gb

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
100 €
Истекува

Опис

Asus strix 580 8gb , testirana i ispravna. Kuleri vo solidna sostojba.
Neotvorena.
Cena 100e.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
537

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно