Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bale

Se prodava Asus Dual RX6600XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Se prodava kartata od naslovot koristena za gaming pred toa za mining kupena od kaj pano pred 7 8 meseci grafickata ima uste garancija do 09.05.2024 so kutija

Информации

Автор
Bale
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
856

Повеќе огласи од Bale

На врв Дно