Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodava Asus Dual 3060 Ti 8gb.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
200 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Na zaliha edna graficka vo solidna sostojba.
So smeneta termopasta. Dobri temp.
Cena 200e - 12.300 fiksna.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
214

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно