Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Se prodava Alcatel 3080 4g so folija na ekran raboten 1 mesec

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Se prodava alcatel 3080 4g so folija na ekran so mp3 , 26200 boi, snima i video, 4g mreza, bluetooth 5.0 snima razgovor i ostanati raboti mozite da gi vidite na linkot pogore, idealen za postari lica ima mnogu dobro meni so baterija od 1500 mah
Lokacija: Bitola prakjam po kargo na vas trosok cenata e fiksna
nema potreba od sliki bukvalno e nov

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Последна промена
Прегледи
238

Повеќе огласи од stranger777

На врв Дно