Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mikaxsus

Продадено Schiit Bifrost DAC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
590 €
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.schiit.com/products/bifrost
Да се ослободам малку од опрема:

Schiit Bifrost DAC - 650 590eur
Audioquest Mackenzie XLR 0,5m - 250eur
Audioquest Cinnamon Coax и Type C to Type B USB2.0 - 50eur парче, 100eur за двата


Прв корисник, како нов e. Го земав пред неколку месеци, можеби година стигна веќе. Доаѓаат со целосно пакување, Schiitот доаѓа со кабел за струја и целосно пакување како што го добив.

Информации

Автор
Mikaxsus
Поднесена
Последна промена
Прегледи
294

Повеќе огласи од Mikaxsus

На врв Дно