Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gokica

Продадено Schiit Asgard 3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Schiit Asgard 3

Мојот омилен засилувач за слушалки на сите времиња.

Го продавам зашто бирото ми е натрупано со милијарда парчиња опрема. Морам да тргам монитор за да го поставам. Само заради оваа причина воопшто не сум го приклучил скоро два месеци. По се изгледа така и ќе остане подолго време ако го чувам.

Цената е 10000 денари.

Локација Скопје. Не праќам по карго.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Banjifiko

Информации

Автор
gokica
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
601

Повеќе огласи од gokica

На врв Дно