Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
rotkiv

Купено SATA 2.5” SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Барам 2.5” SSD 250-500GB. Не е битен брендот само да е исправно.

Контакт:
070510928

Информации

Автор
rotkiv
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
271

Повеќе огласи од rotkiv

На врв Дно