Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Sapphire RX580 Nitro+ 8GB OC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам половни графички картички Sapphire RX580 8GB Nitro+ OC во перфектна состојба со сменета термална паста и фабрички фирмвер

Гаранција: 1 месец
Цена, фиксна: 4500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
122

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно