Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Sapphire Pulse RX5700XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
180 €
Истекува

Опис

Koristena malce za mining pa posle vo domasni uslovi... Perfektna sostojba so kutija

Moze a i pozelno e proverka na lice mesto pred da ja kupite...

8GB DDR5/256Bit


Forumska cena: 180 eur

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
672

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно