Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Sapphire Pulse RX 5700 XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Koristena vo domasni uslovi... Perfektna sostojba so kutija

8GB DDR5/256Bit


Cena: 150 eur

CENATA E FIKSNA

NE PRAVAM ZAMENI

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
203

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно