Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
igor_igor

Sapphire Nitro+ RX580 4GB GDDR5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.300 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-rx-580-4g-g5
Исправни графички Sapphire Nitro+ RX580 4GB GDDR5

На залиха 6 парчиња. :)

За тие што не се од Скопје испорака само преку ЕЛС + 150 денари достава на сметка на купувачот.

Информации

Автор
igor_igor
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
321

Повеќе огласи од igor_igor

На врв Дно