Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
igor_igor

Sapphire Nitro + RX570 4GB GDDR5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Исправна графичка Sapphire Nitro + RX570 4GB GDDR5 со одлични кулери.

Информации

Автор
igor_igor
Поднесена
Последна промена
Прегледи
363

Повеќе огласи од igor_igor

На врв Дно