Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Sapphire nitro plus 580 8gb SE

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat graficki vo dobra sostojba.
Tocniot model e Sapphire nitro plus 580 8gb special edition.
Dobri fanovi. Ne se otvarani dosea taka da od vasa strana e pozelno da si smenete pasti.
Cenata e 3500 denari fiksna.
Porakite so cenkanje ne gi ni citam voopsto.

Moze da se pratat po ELS niz cela mkd na vasa odgovornost.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
474

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно