Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Sapphire Nitro 6800xt special edition

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
400 €
Истекува

Опис

Vo presret na novogodisnite praznici so rgb i novogodisni sijalici resiv da oddelam eden mnogu redok model na graficki.
A toa se: Sapphire Nitro 6800xt special edition. Sleduvaat samo grafickite. Vo dobra sostojba i neotvorani.
Patem cenata mislam deka e realna 400e za ovie. I ke bide toa fiksna cena
1f642.png

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
729

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно