Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Samsung U28E590D 4k монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам користен самсунг 28e590d 4k монитор. Користен околу 2 години во домашни услови. Без никакви оштетувања и мртви пиксели. Нема ни г од гребнатинка.


Цена 8000 денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Astro и Nikola100

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
907

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно