Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

Samsung tv

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

По можност телевизорот да го земете од Скопје - кисела вода

070 821 333

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
307

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно