Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
@ILE@

Samsung Tab A9, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3 (нови некористени)

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат таблет Samsung Tab A9 - Silver (сребрена боја), слушалки Galaxy Buds FE - White (бела боја) и смарт часовник Galaxy Fit3 - Силвер (сребрена боја).

Уредите се нови и неотпакувани како што може да се види на сликите, и се продаваат како такви без гаранција.

Спецификации:

Samsung Tab A9 - Samsung Galaxy Tab A9 - Full tablet specifications
Galaxy Buds FE - Galaxy buds FE: Specifications and design
Galaxy Fit3 - Samsung Galaxy Fit 3 - Full Specifications - Technology Nile

Цена:

Samsung Tab A9 - 8200 денари
Galaxy Buds FE - 5300 денари
Galaxy Fit3 - 3300 денари

За комплет сите 3 уреди следува дополнителен попуст на наведените цени.

Информации

Автор
@ILE@
Поднесена
Последна промена
Прегледи
249

Повеќе огласи од @ILE@

На врв Дно