Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Blagojcebt

Продадено Samsung syncmaster s23b300

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
Blagojcebt
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
196

Повеќе огласи од Blagojcebt

На врв Дно