Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

Samsung s23

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Проценка на горенаведениот модел.
Самсунг с23 8/128.
Купен од телеком на 01.03. со 2 год гаранција (Користен 1 недела).
Никакви траги на користење, 4 пати е полнет :)
Доколку одговара може да оди на продажба.
Се продава од причина што излезе некоја подобра комбинација :)
Фала многу.
П.С. Слики мислам дека нема потреба, телефонот е булвално нов.

Информации

Автор
Potop
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
212

Повеќе огласи од Potop

На врв Дно