Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anatar

Samsung S22 Black 128GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
26.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава Samsung S22 Black 128GB Model:SM-S901B/DS во екстремно добра и сочувана состојба. Телефонот има гаранција до 2025г Јануари, купен локално од Анхоч ГТЦ. Користен е од прв ден со маска, и сеуште го има првото заштитно стакло.
Доаѓа со оригиналната кутија и кабел. Телефонот би го заменил и за iphone кој што е во добра состојба и не е со некаков region lock! Понуди се добредојдени. Не испраќам по карго!

Информации

Автор
Anatar
Поднесена
Последна промена
Прегледи
284

Повеќе огласи од Anatar

На врв Дно