Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
coNNectMKD

Samsung S21 + RedMi Note 12 (Telekom)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Пишав цена но и предлози се добредојдени.
Самсунгот е пред 2 ипол години купен од Телеком, користен од прв ден со маска и фолија. Прв пат уклучен на 22.03.21. Освен социјални мрежи и емаил, друго нема на него инсталирано. Сума сумару, во супер состојба е (на самсунгот на екранот тоа точката што ја гледате, фолијата е чепната. Фолијата е фабричката од прв ден што стои на телефонот и не е сменета).

РедМи 12ка, купен Јули (или Август 2023), исто од Телеком. Користен од жена исто само за ФБ/Инста. Под гаранција.

Според она што глеав колку одат, 24,000 ок цена е или? Заедно зборам, 2та.

Информации

Автор
coNNectMKD
Поднесена
Последна промена
Прегледи
281
На врв Дно