Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Samsung S21 FE 6/128 + Galaxy Watch 4 40mm

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
На продажба одат
1. Samsung S21 FE 6/128 Snapdragon 888 без гаранција но и без знаци на користење,махимално е зачуван.
Телефонот е земен нов од наш член на форумот во 2022 август.

Цена: 15 500


2. Samsung Galaxy watch 4 40мм Black
земен е 2022 август од Сетек со преостаната гаранција до август 2024.

Цена: 5 500

Достапни ќе бидат на продажба и можете да ги купите почнуваќи од 24.4.24 [доколку не сте на избори]

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
144

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно