Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tose1991

Продадено Samsung S20 Plus 5G 12gb ram Snapdragon 865 USA

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
23.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Samsung Galaxy S20 Plus 5G Black Snapdragon 12Gb ram 128Gb memory
Телефонот работи на сите мрежи
Се работи за најаката верзија на овој модел со помоќниот Snapdragon 865 5G процесор кој што е 15% побрз и 20% држи повеќе батерија и има подобро процесирање на слики и видео за разлика од европските модели кој што се со Exynos процесор.
Телефонот работи одлично без никакви мани и проблеми и држи батерија, купен е од Америка. Екранот е во одлична состојба, без мртви пиксели Screen burn-in и слично. Со него доаѓа полнач и две маски.
Не прифаќам никакви замени

Локација-Скопје
Контакт 075863457
  • Ми се допаѓа
Реакции: Arabian

Информации

Автор
Tose1991
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
296
На врв Дно