Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Samsung S20 FE SM-G781B/DS Snapdragon

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Телефонот е во перфектна состојба без никакви гребаници од страните и од позади освен околу камерата кои се настанати од самите маски.
На дисплејот напред нема ниедна гребка затоа што од прв ден е користен со заштитно сталко и е редовно менувано и воедно гарантирам лично јас за дисплејот дека нема гребка.
На сликите можете да видите дека е купен од мобеликс на 10.05.2021 година и воедно на едната слика можете да видите за која гребка флека/гребка/настаната од маската се гледа.
Телефонот е Snapdragon модел 8GB RAM 256GB.
Со телефонот добивате Ringke Fusion маска купена пред 2 месеци.
Со телефонот добивате се што сум добил од продавницата и воедно друго инфо кое може да го дадам е дека усб ц кабелчето од самиот телефон ич не е користено.
За телефонот јас лично гарантирам дека нема никаков проблем и лично ве канам кај мене дома да го тестирате на кој сакате и каков начин сакате.
Батеријата што сум ја користел спрема мое со 5Г упалено од сабајле 7 часот и цело време зборење и работење на 5г и разговори и други работи држи до 8 навечер , а рачунајте ако не го малтретирате држи и повеќе затоа што јас го имам тестирано на овој начин бидејќи телефонот ми е потребен цело време за разговори и користење на 5Г емаилови и други работи.
Зависно кој како ќе го користи батеријата ќе држи и повеќе.


Цена на телефонот 14000 илјади денари и не е фиксна за сериозни купци.
ВЕ МОЛАМ БЕЗ НИКАКВИ ЗАМЕНИ САМО КЕШ

Контакт/Viber : +38975651213

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Последна промена
Прегледи
323

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно