Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Gronk

Продадено Samsung S20 FE 5G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.500 ден.
Истекува

Опис

Телефонот е одличен без ни една гребнатинка(цело време заштитен со маска и скрин протектор). Купен во Холандија, доага со кутија и полнач.
 • Samsung S20 FE 5G:
  • 6.5-inch Super AMOLED display with 120Hz refresh rate
  • Qualcomm Snapdragon 865 processor
  • 6GB of RAM
  • 128GB of storage
  • Triple-lens rear camera system with 12MP main sensor
  • 32MP front-facing camera
  • 4,500mAh battery with support for 25W fast charging
  • 5G connectivity

12.500 денИнформации

Автор
Gronk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
139
На врв Дно