Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SiPy`

Продадено Samsung S20 Cloud Blue 8GB/128GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://gsmarena.com/samsung_galaxy_s20-10081.php
Се продава Samsung S20 Cloud Blue 8GB/128GB Exynos верзија. Одлично сочуван, користен 2 години. Доаѓа со 3 маски гратис.

Информации

Автор
SiPy`
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
424

Повеќе огласи од SiPy`

На врв Дно